Używane folie są najlepsze jakości. Posiadają atest wymagany do przeglądu TUV w krajach Unii Europejskiej. Przy montażu folii stosowana jest metoda bezinwazyjna ( bez wyciągania szyb i demontażu tapicerki ).

Folie do przyciemniania szyb samochodowych stosowane są kilkudziesięciu lat. Co takiego jest w ciemnych szybach, że nawet niektóre firmy motoryzacyjne produkują modele aut z fabrycznie przyciemnionymi szybami ? Folie mają niezaprzeczalnie kilka zalet:
Dobrej jakości folia zmniejsza o ponad 60% nagrzewanie wnętrza oraz minimalizuje irytujące oślepianie podczas podróży w piękny słoneczny dzień. Także promieniowanie UV będące głównym sprawcą raka skóry oraz jej przyspieszonego starzenia jest zniwelowane do 2%.
Podczas wypadku szyby rozbijają się w "drobny mak". Tysiące odłamków szkła zamiast w niekontrolowany sposób przemieszczać się po samochodzie i ranić ciało są zatrzymane przez folie . Folia naklejona na szybę utrudnia także "prace" złodziejom. Luksusowe modele Audi, Volvo, BMW czy Mercedesa mają fabrycznie podwójne szyby rozdzielone właśnie folią antywłamaniową.
Samochód z przyciemnionymi szybami wygląda po prostu o wiele lepiej. Wystarczy spojrzeć na reklamy w TV. Większość aut biorących udział w spotach reklamowych ma właśnie przyciemnione szyby, czasem nawet bardzo mocno.
Za ciemnymi szybami można poczuć się incognito lub jak ktoś bardzo ważny. Widzimy wszystko będąc sami niewidoczni. Możemy także przewozić rzeczy, które dla osób z zewnątrz samochodu są po prostu niewidoczne, czyli bezpieczne.
Foliowanie szyb ma też bardzo ważną zaletę - jest procesem w pełni odwracalnym, czego niestety nie można powiedzieć o innych alternatywnych sposobach przyciemniania szyb dostępnych w Polsce. Kiedyś zawsze przychodzi czas na zmianę samochodu i kolejny właściciel wcale nie musi być "skazany" na ciemne szyby, jeżeli tego nie chce. W tym wypadku folie zrywamy i po kłopocie. Nikt nawet nie pozna, że auto miało kiedykolwiek przyciemnione szyby.
Nasz zakład mieści się na terenie Tarnowa zajmujemy się profesjonalnym przyciemnianiem szyb od kilku lat. Na specjalne życzenie możemy wykonać montaż u klienta.

Przyciemnianie szyb samochodowych

Oklejanie szyb samochodowych kojarzone jest głównie z poprawą wyglądu. Niesie ono jednak wiele innych korzyści i nie zawsze musi oznaczać przyciemnienie szyb. Najbardziej popularną formą oklejania szyb jest ich przyciemnianie. Wiele nowych aut wyposażone jest w fabrycznie przyciemnione szyby. Specjalizujemy się w tym już od ponad 10 lat.

Folie samochodowe

Oklejanie samochodów folią jest stosunkowo nowym na polskim rynku sposobem na zabezpieczenie i zmianę koloru lakieru. Największą popularność zyskało wśród firm posiadających dużą flotę jako metoda ujednolicenia aut oraz umieszczenia na nich treści reklamowych

PRZYCIEMNIANIE SZYB

Folie w innym zastosowaniu

Oklejanie szyb ma na celu podwyższenie ich wytrzymałości oraz nadanie lepszych cech użytkowych. W zaadaptowanych pomieszczeniach folia okienna montowana jest bez zakłócania warunków pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować czystość i porządek w trakcie wykonywana instalacji folii każdego rodzaju. W ofercie posiadamy wybór transparentnych folii antywłamaniowych, charakteryzujących się wysoką estetyką folii dekoracyjnych lub bardzo popularnych – przeciwsłonecznych. Folie okienne montujemy także w miejscach trudno-dostępnych oraz na wysokościach. Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół posiadający niezbędne pozwolenia na wykonywanie tego typu usług. Oferujemy klientom z Tarnowa i okolic usługę instalacji folii okiennych.